Stavebniny v Sľažanoch. otv.doba: po.-pia.7:00 -17:00,sob.7,00-12,00 zimný predaj po 2.10.: sob.7:00 -12:00,:po.-pia.7:00-16:00
stavebniny

murovacie materiály

TermoBRIK

Ponúkame Vám širokú škálu vysoko kvalitných produktov značky Termobrik pre pohodlné, zdravé a bezpečné bývanie

http://www.pezinske-tehelne.sk/

Porfix

PORFIX - pórobetón, a. s. Zemianske Kostoľany, je spoločnosť s najdlhšou tradíciou výroby pórobetónu na území Slovenska a Čiech. Jej história siaha až do konca 50-tych rokov. PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i všetky ekologické normy. V ponuke Porfixu nájdete hladké tvárnice, tvárnice s kapsou, s perodrážkou a kapsou, priečkovky, U-profily, nenosné preklady, stropné nosníky a vložky, ale aj lepidlo a omietkové zmesi.

http://www.porfix.sk

Xella Ytong

Spoločnosť XELLA je líder na svetovom trhu murovacích materiálov. Slovenským zákazníkom sú najznámejšie výrobky z bieleho pórobetónu pod značkou YTONG. Spoločnými vlastnosťami všetkých výrobkov YTONG sú ich vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, spracovateľnosť a ekologická nezávadnosť. Pod kľúčovou značkou YTONG môžeme nájsť sortiment výrobkov zahŕňajúci tvárnice s perom a drážkou, príp. perom, drážkou a kapsou, nosné a nenosné preklady, U-profily, vencové tvárnice, schodiskové dielce, montované stropy, malty- lepiacu a vysprávkovú, murivovú spojku, náradie. Novinkou posledného obdobia je YTONG Lambda, tvárnica s bezkonkurenčnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Okrem značky YTONG ponúka spoločnosť Xella aj vápenno-pieskové tvárnice SILKA, určené najmä pre steny so zvýšenými akustickými a statickými požiadavkami.

http://www.xella.sk

Solbet

Porobetónové tvárnice biele a sivé

Tvárnice H+H

H+H CLASSIC presné tvárnice PDK
sú prvky z pórobetónu, na zvislých styčných plochách opatrené drážkami, perom a kapsou pre lepšiu manipulaciu. Tvárnice PDK CLASSIC sú určené pre realizáciu nosných i nenosných vonkajších a vnútorných stien. Použitím tvárnic PDK sa min. odpad pri realizácii a je ich možné ľahko rezať. Konštrukcia stien z pórobetónových tvárnic vykazuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Pevnosť tvárnic je vo všetkých smeroch rovnaká.
Pórobetón je najvýznamnejším druhom priamo odľahčeného betónu – silikátového kompozitu, pre ktorý sú charakteristické makropóry vytvorené priamo v jemnozrnnej malte. Vzhľad výrobkov je v podstate dvojaký: prevažne biely, ak je plnivom jemný kremičitý piesok (pieskový pórobetón), alebo v menšej miere šedý, ak je plnivom elektrárenský popolček (popolčekový pórobetón).

http://www.hplush.sk/web/sk/17

Murovacie a debniace betónové materiály

Betónové tvárnice sa skladajú predovšetkým z:
. 94 % minerálnych prírodných zdrojov (kamenivo a cement)
. 6 % vody.

ponúkame Vám teraz výhodný a lacný systém presnej výstavby pomocou betónových tvaroviek nového radu s patentom pero+drážka

Dlhá životnosť výrobku bez nutnosti údržby patrí samozrejme medzi najväčšie klady betónových tvárnic. Vďaka akustickým vlastnostiam materiálu a jeho tepelnej stálosti prispievajú tvárnice k vnútornému komfortu v budove.

 
SANN spol. s r.o. © 2010 by DODUIN