Stavebniny v Sľažanoch.
stavebniny

murovacie materiály

TermoBRIK

Ponúkame Vám širokú škálu vysoko kvalitných produktov značky Termobrik pre pohodlné, zdravé a bezpečné  bývanie

http://www.pezinske-tehelne.sk/

Porfix

PORFIX - pórobetón, a. s. Zemianske Kostoľany, je spoločnosť s najdlhšou tradíciou výroby pórobetónu na území Slovenska a Čiech. Jej história siaha až do konca 50-tych rokov. PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i všetky ekologické normy. V ponuke Porfixu nájdete hladké tvárnice, tvárnice s kapsou, s perodrážkou a kapsou, priečkovky, U-profily, nenosné preklady, stropné nosníky a vložky, ale aj lepidlo a omietkové zmesi.

http://www.porfix.sk

Xella Ytong

Spoločnosť XELLA je líder na svetovom trhu murovacích materiálov. Slovenským zákazníkom sú najznámejšie výrobky z bieleho pórobetónu pod značkou YTONG. Spoločnými vlastnosťami všetkých výrobkov YTONG sú ich vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, spracovateľnosť a ekologická nezávadnosť. Pod kľúčovou značkou YTONG môžeme nájsť sortiment výrobkov zahŕňajúci tvárnice s perom a drážkou, príp. perom, drážkou a kapsou, nosné a nenosné preklady, U-profily, vencové tvárnice, schodiskové dielce, montované stropy, malty- lepiacu a vysprávkovú, murivovú spojku, náradie. Novinkou posledného obdobia je YTONG Lambda, tvárnica s bezkonkurenčnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Okrem značky YTONG ponúka spoločnosť Xella aj vápenno-pieskové tvárnice SILKA, určené najmä pre steny so zvýšenými akustickými a statickými požiadavkami.

http://www.xella.sk

Solbet

Porobetónové tvárnice biele a sivé

http://www.solbet.sk/

Murovacie a debniace betónové materiály

Betónové tvárnice sa skladajú predovšetkým z:
. 94 % minerálnych prírodných zdrojov (kamenivo a cement)
. 6 % vody.

ponúkame Vám teraz výhodný a lacný systém presnej výstavby pomocou betónových tvaroviek nového radu s patentom pero+drážka

Dlhá životnosť výrobku bez nutnosti údržby patrí samozrejme medzi najväčšie klady betónových tvárnic. Vďaka akustickým vlastnostiam materiálu a jeho tepelnej stálosti prispievajú tvárnice k vnútornému komfortu v budove.

http://www.ekodiel.sk/

TERMALICA

 Firma BRUK-BET® je popredným výrobcom produktov pre dom, záhradu a stavebníctvo. 
Je  lídrom v oblasti rôznorodosti, inovácií a využitia svojich výrobkov. 

http://www.termalica.sk/

LEIER

 Firma Leier je tu pre Vás s najširšou ponukou stavebných materiálov od betónových produktov cez keramické prvky po Durisol, od jednoduchých murovacích prvkov až po prefabrikované steny, stopy a ostatné špeciálne produkty.

http://www.leier.sk/

KLARTEC

 Spoločnosť Klartec, spol. s r.o. sa zaoberá výrobou techniky pre životné prostredie a prefabrikovaných betónových výrobkov. KLARTEC, spol. s r.o. je rodinná firma, ktorú založili odborníci v oblasti techniky, práva a obchodu, ktorým od začiatku záležalo na ochrane životného prostredia.

http://www.klartec.sk/
 
SANN spol. s r.o. © 2010 by DODUIN