Stavebný materiál, krytina, dlažba, | SANN s.r.o. Zlaté Moravce
DAJTE LIKE A ZISTITE VIAC O AKCIACH A UDALOSTIACH
stavebniny

murovacie materiály

Heluz

 

České tehly HELUZ. Stavajte s tými najlepšími.

HELUZ je najväčší český výrobca tehelných produktov na hrubú stavbu. Nadväzuje na viac ako storočnú tradíciu výroby tehiel v Dolním Bukovsku. Na trh dodáva tehly, stropy, preklady a komíny, ktoré sú komplexným riešením pre stavby rodinných i bytových domov

http://www.heluz.sk/

Wienerberger

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG.

http://www.wienerberger.sk/

TermoBRIK

Ponúkame Vám širokú škálu vysoko kvalitných produktov značky Termobrik pre pohodlné, zdravé a bezpečné  bývanie.

http://www.pezinske-tehelne.sk/

TERMALICA

 Firma BRUK-BET® je popredným výrobcom produktov pre dom, záhradu a stavebníctvo. 
Je  lídrom v oblasti rôznorodosti, inovácií a využitia svojich výrobkov. 

http://www.termalica.sk/

Porfix

PORFIX - pórobetón, a. s. Zemianske Kostoľany, je spoločnosť s najdlhšou tradíciou výroby pórobetónu na území Slovenska a Čiech. Jej história siaha až do konca 50-tych rokov. PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i všetky ekologické normy. V ponuke Porfixu nájdete hladké tvárnice, tvárnice s kapsou, s perodrážkou a kapsou, priečkovky, U-profily, nenosné preklady, stropné nosníky a vložky, ale aj lepidlo a omietkové zmesi.

http://www.porfix.sk

Ytong

Spoločnosť XELLA je líder na svetovom trhu murovacích materiálov. Slovenským zákazníkom sú najznámejšie výrobky z bieleho pórobetónu pod značkou YTONG. Spoločnými vlastnosťami všetkých výrobkov YTONG sú ich vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, spracovateľnosť a ekologická nezávadnosť. Pod kľúčovou značkou YTONG môžeme nájsť sortiment výrobkov zahŕňajúci tvárnice s perom a drážkou, príp. perom, drážkou a kapsou, nosné a nenosné preklady, U-profily, vencové tvárnice, schodiskové dielce, montované stropy, malty- lepiacu a vysprávkovú, murivovú spojku, náradie. Novinkou posledného obdobia je YTONG Lambda, tvárnica s bezkonkurenčnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Okrem značky YTONG ponúka spoločnosť Xella aj vápenno-pieskové tvárnice SILKA, určené najmä pre steny so zvýšenými akustickými a statickými požiadavkami.

http://www.xella.sk

Prescot

Firma sa snaží zabezpečiť pre svojich zákazníkov kompletnú dodávku stavebného materiálu pre celú hrubú stavbu. Jej výroba je rozdelená do troch základných segmentov :

Stratené debnenie- základy

Murovacie tvárnice- nosné a priečkové

Stropný systém- nosníky a vložky

http://www.prescot.sk/

Betonárka Nadlice

Počas svojho pôsobenia sa plne adaptovala najnovším technologickým postupom a trendom, ktoré priniesli so sebou nové materiály na slovenskom trhu. Vďaka odborne zaškoleným pracovníkom a ich neustálom kvalifikovaní v tejto oblasti, spoločnosť garantuje vysokú efektivitu a profesionalitu práce na najvyššej úrovni a to všetko za prijateľnú cenu pre Vašu spokojnosť.

https://www.betonarkanadlice.sk/r-1-uvod

Ekodiel

Ponúkame Vám teraz výhodný a lacný systém presnej výstavby pomocou betónových tvaroviek nového radu s patentom pero+drážka

Dlhá životnosť výrobku bez nutnosti údržby patrí samozrejme medzi najväčšie klady betónových tvárnic. Vďaka akustickým vlastnostiam materiálu a jeho tepelnej stálosti prispievajú tvárnice k vnútornému komfortu v budove.

http://www.ekodiel.sk/

LEIER

 Firma Leier je tu pre Vás s najširšou ponukou stavebných materiálov od betónových produktov cez keramické prvky po Durisol, od jednoduchých murovacích prvkov až po prefabrikované steny, stopy a ostatné špeciálne produkty.

http://www.leier.sk/

KLARTEC

 Spoločnosť Klartec, spol. s r.o. sa zaoberá výrobou techniky pre životné prostredie a prefabrikovaných betónových výrobkov. KLARTEC, spol. s r.o. je rodinná firma, ktorú založili odborníci v oblasti techniky, práva a obchodu, ktorým od začiatku záležalo na ochrane životného prostredia.

http://www.klartec.sk/
 
SANN spol. s r.o. © 2010 by DODUIN