Radiátory

Zehnder

Pôvodne švajčiarska rodinná firma, založená pred viac ako 100 rokmi rodinou, ktorej meno spoločnosť stále nosia a ktorej potomkovia stojí aj dnes na čele spoločnosti. Dnes nadnárodný koncern Zehnder, európsky líder v oblasti výroby dizajnových radiátorov a jeden z vedúcich dodávateľov systémov komfortného vetrania s rekuperáciou tepla. Spoločnosť Zehnder ponúka všetko pre komfortné a zdravé vnútornú klímu: Dizajnové radiátory pre kúpeľne a obytné priestory, kompletné systémy komfortného vetrania s rekuperáciou tepla a stropné sálavé panely pre vykurovanie a chladenie.

ISAN

Značka ISAN reprezentuje tradičného tuzemského výrobcu vykurovacích telies s viac ako 60-ročnou históriou a skúsenosťami. Spoločnosť ISAN Radiátory s.r.o. je najväčší výrobca kúpeľňových rúrkových radiátorov v Českej republike. Špičkové technologické postupy, progresívne myslenie našich projektantov a dizajnérov zaručujú vždy vysoké technické aj estetické parametre produktov, vďaka ktorým si našli svoje priaznivcov na českom i na zahraničnom trhu. 90% našej produkcie exportujeme najmä do krajín Európskej únie.

thermal trend

V Thermal Trend sme sa počas troch dekád výroby a servisu radiátorov naučili, čo je pre našich zákazníkov najdôležitejšie. Ponúkame Vám profesionálnu starostlivosť a rady aj po uskutočnenom predaji. Vaše požiadavky a priania sú našou najvyššou prioritou. Sme schopní zabezpečiť najvyššiu kvalitu vyrobených radiátorov pri použití výrobného procesu kataforéza a túto kvalitu aj počas nasledujúcich rokov stále dodržiavať. Vážime si Vašu dôveru pri využívaní výrobkov Thermal Trend a dúfame, že Vám budú slúžiť aj v nasledujúcich dekádach.

TRINNITY

Elektrické ohrievače

ARISTON

Ariston je globálnym odborníkom v oblasti ohrevu vody a vykurovania. Ponúka ľuďom na celom svete výrobky s talianskym dizajnom, ktoré sú efektívnym a vysoko kvalitným riešením pre ich pohodlie.Vďaka odbornosti a hlbokému porozumeniu potrebám zákazníka nám dôverujú milióny rodín po celom svete už viac ako 50 rokov. Naše výrobky predávame vo viac ako 150 krajinách sveta.Ariston je oceňovaný odborníkmi a profesionálmi za úsilie, ktoré vynakladá na zdokonaľovanie návrhov svojich výrobkov za účelom čo najrýchlejšej a najjednoduchšej údržby a inštalácie.

Značka Ariston patrí do skupiny Ariston Thermo Group, svetového lídra v oblasti vykurovania a ohrevu vody.

HAKL

Filozofia výroby produktov značky HAKL je postavená na prepracovanom výrobnom procese od prvotnej myšlienky využiteľnosti produktu, cez dizajn, výrobu, až po jeho spoľahlivú funkčnosť. Vybudovaná servisná sieť v rámci Slovenska a zaškolení pracovníci podpory predaja sú základom služieb, ktoré štandardne poskytujeme našim zákazníkom.
Naše skúsenosti s viac ako dvadsaťročnou tradíciou predaja na Slovensku nás oprávňujú konštatovať, že firma HAKL má vybudované pevné miesto na trhu.

Plynové kotle

Protherm

Dôraz kladieme na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Sieť partnerov v celej SR. Vyrábame plynové kotly, elektrokotly, tepelné čerpadlá, regulačnú techniku atď. online servisná kniha. komplexné služby. autorizovaný servis. 25-ročná výroba.

 

BRÖTJE

Pri vývoji a inovácii svojich kotlov kladie firma BRÖTJE dôraz na to, aby predstavovali moderné vykurovanie. Počíta s nižšími nákladmi za energie a je zároveň ekologické, zvlášť efektívna je kombinácia kotla a solárnej techniky. Kotly sú testované podľa prísnej podnikovej normy a náročných podmienok kvality. Už pri ich vývoji je kladený dôraz na najvyššiu kvalitu jednotlivých komponentov, ktoré sú neustále kontrolované počas výrobného procesu až po výstupnú kontrolu.

Elektrické podlahové kúrenie

FENIX

 Ponúkame kompletný sortiment elektrického vykurovania – vykurovacie rohože, vykurovacie káble, vykurovacie fólie, sálavé panely, priamo výhrevné konvektory, reguláciu bytovú i priemyselnú. Vyrábame a ponúkame kompletný sortiment elektrického vykurovania pre váš dom, kanceláriu, vonkajšie aplikácie, ale aj do priemyselných a poľnohospodárskych objektov Nadštandardné záručné podmienky Poskytované garancie sú podložené viac než 25 ročnou tradíciou a poistením zodpovednosti za škody platnom pre celý svet.

HAKL

Nadčasové a funkčné riešenie kúpeľní v súlade so životným prostredím je pre Laufen hlavná. Svojimi revolučnými technológiami sa už dlho snaží o znižovanie spotreby vody a elektriny. Materiál SaphirKeramik. Tenké, presné kontúry. Kvalita Laufen. Funkčnosť, ktorá zdobí.