betonova dlazba predaj

Betónové dlažby

Beton Brož

Firma Betón BROŽ® , to je predovšetkým široká škála výrobkov, ktoré majú za úlohu splniť zákazníkovi všetky jeho potreby, predstavy a sny o jeho okolitom prostredí.

DITON

Spoločnosť DITON sro pôsobí na trhu od roku 1999 a od svojho založenia sa radí vďaka svojmu portfóliu výrobkov, svojim ročným obratom, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákazníckym servisom a predovšetkým veľmi kvalitnými výrobkami za priaznivé ceny, medzi  najväčší výrobca  a  dodávateľa betónových výrobkov v Českej republike .

CITYSTONEDESIGN

Naša firma sa vám už niekoľko sezón predstavuje pod značkou CITYSTONEDESIGN. Sme slovenský výrobca zámkovej dlažby a betónových plotových prvkov, ktoré sú na trhu obľúbené už viac ako dve desaťročia. 

CS-BETON

Spoločnosť CSBETON s.r.o. pôsobí na trhu betónových výrobkov v Českej republike už od roku 1992. Sme jedným z najväčších výrobcov betónových výrobkov na tvorbu malé architektúry, chodníkov, komunikácií a letísk. Spoločnosť vyrába široký sortiment dlažieb rôznych typov a farieb, obrubníkov, žľabov, vegetačných tvárnic, okrasných múrov vrátane prvkov okrasných vegetačných múrov. Vyrábané výrobky dovoľujú prakticky neobmedzenú kreativitu použitia ako čo do skladby, tak i farebnosti.

Semmelrock

Semmelrock Stein+Design sa presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Portfólio zahŕňa dlažbu, platne, plotové systémy, schody, obrubníky, cestný program, tehlovú dlažbu a doplnky.