cement predaj

Cement

Cemmac

V CEMMACu si stojíme za kvalitou našich cementov a teda aj vašich stavieb. Vďaka našej technológii patríme k najmodernejším cementárňam v regióne a vyrábame z domácich surovín vysokokvalitné cementy pre všetky druhy vašich stavieb, ktoré dosahovanými pevnosťami vysoko prekračujú minimálne hodnoty stanovené normou. Od ťažby suroviny v lome až po balenie a distribúciu dbáme na stabilne vysokú kvalitu našich cementov a služieb.

klebre predaj

Stavebné lepidlá

PCI

PCI Augsburg GmbH a BASF Slovensko spol. s r.o. ako dcérske spoločnosti celosvetovo najväčšieho chemického koncernu BASF SE, poskytujú inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty pre stavebníctvo.

KVK

Spoločnosť Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. je tradičným českým výrobcom stavebných hmôt a materiálov, ktorý nadväzuje na dlhoročnú podkrkonošskú tradíciu ťažby vápencov a výrobkov z nich.

Univerbau

Spoločnosť J.M.L.I. Rakovice je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti stavebného priemyslu, zameraná na výrobu suchých stavebných zmesí. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom aj zahraničnom trhu od roku 2003. Výrobky z produkcie spoločnosti pomáhajú uľahčiť a hlavne urýchliť stavbu ako veľkým stavebným firmám tak aj drobným stavebníkom.

Baumit

To, čo sa začalo v roku 1810 stavbou pece na pálenie vápna, vyústilo neskôr do jednej z najúspešnejších značiek stavebných materiálov v Európe. Na základe kooperácie dvoch významných výrobcov stavebných materiálov v Rakúsku vzniká v roku 1988 značka Baumit.